Gdynia Tanie Mieszkanie 2 pokojowe do wynajęcia bez pośredników.

 1. mieszkania baz pośrednikówmieszkania baz pośredników500 zł + opłaty eksploatacyjne 500 zł (czynsz, woda, ogrzewanie, energia elektryczna, klimatyzacja). Pucka w Gdyni jeden pokój dla dwóch osób do wynajęcia bez pośredników. Ogrodzone podwórko oraz możliwość zaparkowania jednego auta. Każde mieszkanie posiada przypisane miejsce postojowe w hali garażowej. Na podłodze w pokojach położony jest parkiet. Do mieszkania przynależy balkon i piwnica, super oferta, zapraszamy!!! Mieszkanie wyposażone w lodówkę, piekarnik, płytę gazową i pralkę. Gdynia zadłużone do wynajęcia od zaraz.

Tanie Mieszkanie zadłużone Bez kaucji Gdynia sprzedam.

Gdynia Tanie mieszkania do wynajęcia: Klara Najwięcej aktualnych ogłoszeń wynajmu mieszkań bez pośredników w Gdyni Jeśli planujesz kilkudniowy przyjazd skorzystaj z oferty wynajmu mieszkania na doby. zapraszamy ul. Sportowa w Gdyni.

  Ogłoszenie dodane grudzień, 2023r. : “Tanie Mieszkanie 2 pokojowe do wynajęcia bez pośredników Gdynia

  1. Danka
   21 sobota, 09 grudnia 2023 r.

   Bogdana mam pokój jednoosobowy do wynajecia w Gdyni. . Lokal powierzchni 34m2, usytuowany na parterze w bloku. Ta oferta cieszy się dużym zainteresowaniem. Kaucja 900 PLN,. W pobliżu liczne sklepy, punkty usługowe, szkoła, przedszkole, przychodnia. Mieszkanie z balkonem. Bezpieczeństwo: domofon/wideofon. W tym pokoju znajdziesz ogromną garderobę na ścianie (głębokość na pełną rękę pośrednika), która nie zabiera przy tym przestrzeni. Zapraszam na prezentację, oferta godna polecenia czytaj więcej. In szkoła, przedszkole, liczne sklepy oraz komunikacja miejska. ul. Starogardzka Gdynia. Czynsz z opłatami 760 zł .

   Szukaj  ⋅  Gdynia

  W razie zainteresowania ofertą wynajmu wyślij zapytanie