Tania kawalerka na wynajem bez pośrednikóa mieszkania do wynajęcia bez kaucji bezczynszowe .

Mieszkania do wynajęcia bez kaucji bezczynszowe Wynająć mieszkanie długoterminowo.

Tania kawalerka na wynajem bez pośredników .

Mieszkanie wynajmę. 65 m². Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze i składa się z salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon, sypialni, drugiej sypialni/pokoju do pracy, łazienki, dodatkowej toalety oraz przedpokoju. . Pokój z aneksem kuchennym plus łazienka. .

Nieruchomości: Do wynajęcia 36 mieszkań .

Powierzchnia. Mieszkanie składa się z 1 pokoju z aneksem kuchennym, łazienki oraz przedpokoju. Kawalerka na drugim piętrze 47 m2 gotowa do wprowadzenia. Duży pokój z narożnikiem, mniejszy pokój dwa rozkładane fotele, odrębna kuchnia, łazienka i wc osobno.. Tania kawalerka na wynajem bez pośredników bez kaucji. Zapraszamy Lubartów Lubin Lublin Lubliniec Lwówek Łęczyca Łomża Łosice Łowicz Łódź Łuków Maków Mazowiecki Malbork Miechów Mielec Międzychód Międzyrzecz Mikołów Milicz Mińsk Mazowiecki Mława Mogilno Monki Morąg

Ile mogę wynajmować mieszkań bez prowadzenia działalności gospodarczej?

Nie ma ogólnej zasady dotyczącej ilości mieszkań, które można wynajmować bez prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. W przypadku wynajmu nieruchomości na cele mieszkaniowe, osoby fizyczne, w tym także nieprowadzące działalności gospodarczej, mogą wynajmować mieszkania na własny rachunek. Jednakże, w przypadku wynajmu większej liczby mieszkań, może pojawić się potrzeba rejestracji działalności gospodarczej, gdyż taka działalność może być uznana za działalność zarobkową. Konieczność prowadzenia działalności gospodarczej zależy od liczby wynajmowanych nieruchomości oraz od zasad określonych w ustawie o swobodzie działalności gospodarczej oraz w ustawie o podatku dochodowym od osób fizycznych.

Mieszkania do wynajęcia od 09 grudnia 2023 r. wynajem od zaraz .

Wynajem długoterminowy od listopada 2020 roku. Na przedpokoju zabudowa wnękowa. Lokal jest po kapitalnym remoncie oraz posiada pełne wyposażenie i umeblowanie. W sąsiedztwie: park, las, szkoła, przychodnia lekarska. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, korytarza, łazienki i osobnej kuchni.  ul. Junony Gdańsk


Mieszkania do wynajęcia tanio. Tania kawalerka na wynajem bez pośredników .

do wynajecia bez kaucji bezczynszowe

65 m². Ekspozycja okien jest dwustronna. Łazienka: prysznic. Za oknami zieleń i przestrzeń. Słoneczne mieszkanie z balkonem (60 m 2) trzy osobne pokoje, osobna kuchnia oraz łazienka z wc. Pokaż więcej. Powierzchnia dodatkowa: piwnica. Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie, aneks kuchenny z pokojem.