Ełk Tanie Mieszkanie 2 pokojowe do wynajęcia bez pośredników.

 1. mieszkania baz pośrednikówmieszkania baz pośrednikówSkontaktuj się. Mieszkanie położone na osiedlu Sokółka wybudowanym przez firmę deweloperską Hossa w 2000 roku. W przedpokoju szafa garderobiana, i wygodna ławeczka pozwalająca na swobodne i wygodne zakładanie obuwia. Meble kuchenne jak i sprzęt agd -. Składa się z 3 pokoi , kuchni, łazienki, toalety i przedpokoju o łącznej pow. Nowoczesne, po generalnym remoncie, słoneczne, dwustronne 3 pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie (54m2). Mieszkanie bardzo jasne o powierzchni 45,8 m2. Ełk zadłużone do wynajęcia od zaraz.

Tanie Mieszkanie zadłużone Bez kaucji Ełk sprzedam.

Ełk Tanie mieszkania do wynajęcia: Klaudyna Najwięcej aktualnych ogłoszeń wynajmu mieszkań bez pośredników w Ełku Jeśli planujesz kilkudniowy przyjazd skorzystaj z oferty wynajmu mieszkania na doby. zapraszamy ul. Tęczowa w Ełku.

  Ogłoszenie dodane kwiecień, 2024r. : “Tanie Mieszkanie 2 pokojowe do wynajęcia bez pośredników Ełkua

  1. Izabela
   21 czwartek, 25 kwietnia 2024 r.

   Ewa mam pokój jednoosobowy do wynajecia w Ełku. Nie wymaga nakładów finansowych. 64,1 m2 znajduje się na II piętrze, składa się z 3 pokoi, łazienki, wc, kuchni, korytarza oraz dodatkowo piwnicy. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze bloku z lat 80. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, więc może je kupić obcokrajowiec bez pozwolenia. Mieszkanie czyste, zadbane, w bardzo dobrym stanie. Budynek ocieplony z nową elewacją. Rok budowy. - salonu z aneksem kuchennym. Kw. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialnią z zabudowaną szafą oraz łazienki z wanną. ul. Dębowa Ełk. Czynsz z opłatami 890 zł .

   Szukaj  ⋅  Ełk

  W razie zainteresowania ofertą wynajmu wyślij zapytanie